Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2015 m. birželio 1 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos, kurie dalyvavo dailiųjų tekstilės dirbinių ir floristo technologijų užsiėmimuose.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie lėlių pupsų iš trikotažo gamybą (lėlės karkaso siuvimą, prikimšimą, galvos ir kūno formavimą rankiniais dygsniais). Po teorinės dalies atvykę svečiai patys praktiškai gamino lėles pupsus iš trikotažo.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti floristines puokšteles.

Susitikimo metu karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas. Manome, kad ši patirtis bus naudinga tiek Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos, tiek mūsų centro mokiniams bei mokytojams.

Organizatoriai: G.Baranskienė, R.Talačkienė, V.Pašakinskienė, G.Zuokienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema