Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Karjeros Klubui – vieneri metai!

 

2010 m. balandžio 30 dieną organizuotas tarpmokyklinis (respublikinis) šventinis renginys, skirtas Karjeros klubo gimtadiniui paminėti – suėjo lygiai 1 metai nuo jo atidarymo dienos.

Karjeros klubas vienija mokinių tarybos (MT) narius, kuruojančius MT sektorių veiklas mokytojus bei kitus profesijos mokytojus bei centro bendruomenės narius.

Lygiai prieš metus, t.y. 2009 metų balandžio 30 d. buvo įkurtas „Karjeros klubas“ . Jo tikslas – tobulinti komandinio darbo įgūdžius, įgyjant naujų kompetencijų, užtikrinančių profesinio mokymo kokybę bei prestižą. Vadovauti ėmėsi mokinių tarybos koordinatorė Gitana Baranskienė.

Praėjo tik metai, o „Karjeros klubas“ spėjo nuveikti gana daug: organizavo pirmakursių krikštynas, šimtadienį, šokių maratoną vykdė akcijas „Keisk cigaretę į saldainį“, „Aš turiu, turėk ir tu“,  projektus „Būk laisvas nuo žalingų įpročių“, „Sportuokime visi“.
Tad 2010 metų balandžio 30 d.,  penktadienį, pasidžiaugti pirmaisiais veiklos rezultatais Centre buvo suorganizuotas renginys, kurio metu buvo diskutuojama tema: „Karjera šiandien ir rytoj“. Moksleiviai  kalbėjo apie savo ateities planus, atliko įvairias užduotis, susipažino su į centrą atvykusiais svečiais (Vilniaus statybininkų  rengimo centro ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos moksleiviais), diskutavo apie „ Karjeros klubo“ veiklą, dalijosi patirtimi: „Dažnai tenka susidurti su nykiais akiniuotais tipais. Palaikyk su jais gerus santykius, - vienas iš jų jau labai greitai gali tapti tavo viršininku“ – teigė vienas iš mokinių, cituodamas Bilo Geitso žodžius.
Apie pirmųjų metų darbus, gražius ateities planus kalbėjo klubo įkūrėja Daiva Motiejūnaitė (vykdyto projekto koordinatorė, kurio siekiamas rezultatas ir buvo Karjeros klubo įkūrimas) . Ji pasidžiaugė, kad tikslai buvo įgyvendinti, o entuziazmas ir veiklumas pranoko lūkesčius: mokiniai aktyviai ėmėsi Karjero klubo tikslų įgyvendinimo, siekdami tobulinti verslumo įgūdžius. Kaip tęstinumo simbolį Daiva Motiejūnaitė Karjeros klubui įteikė albumą, kuriame mokiniai fiksuotų nuveiktus darbus, kauptų įamžintas renginių akimirkas.
Pirmojo gimtadienio šventės dalyvius nuoširdžiai sveikino Centro direktorė Rita Pečiukaitytė bei gerbiama Seimo narė – Vilija Aleknaitė Abramikienė. Jos pasidalijo prisiminimais apie savo buvusias mokyklas, studijas.  Prisiminė apie kokią veiklą svajojo pabaigusios dvylika klasių ir kas išsipildė nuo to laiko...
Su gimtadieniu visus „Karjeros klubo“ narius sveikino ir centro tarybos pirmininkė Laima Veličkienė bei centro „Mados teatras“, kuris pristatė „Mados divertismentas“ kolekciją. Jie taip pat linkėjo sėkmės tolimesniuose darbuose!
Šventė vyko Motinos dienos išvakarėse, tad susirinkusieji pasidalijo mintimis ir apie visiems patį brangiausią žmogų – mamą: „Jos rankos visada atviros, kai reikia apkabinti“, „Jos širdis suprato, kai man reikėjo draugo“, „Jos jėga ir meilė vedė mane ir davė man sparnus skristi.”  Po šių nuostabių žodžių sekė Motinos dienai skirta daina, kuri suvirpino ne vieną širdį.
 

„Karjeros klubo“ įkūrėjai tiki, kad ateityje švęs dar ne vieną gimtadienį bei nuoširdžiausiai dėkoja tiems žmonėms, kurie pirmaisiais jų gyvavimo metais buvo drauge mintimis ar darbais prisidėjo prie veiklos.

Organizatoriai

 


Renginio akimirkos:

kk_gimtadienis2010_01

kk_gimtadienis2010_11

kk_gimtadienis2010_03

kk_gimtadienis2010_04

kk_gimtadienis2010_05

kk_gimtadienis2010_06

kk_gimtadienis2010_07

kk_gimtadienis2010_08

kk_gimtadienis2010_09

kk_gimtadienis2010_10

kk_gimtadienis2010_12

kk_gimtadienis2010_14

kk_gimtadienis2010_15

kk_gimtadienis2010_02

kk_gimtadienis2010_16

kk_gimtadienis2010_17

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema