Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Fotografo specialybės mokinių paroda

2019 m. spalio 13 d. 14 val. Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje atidaroma fotografo specialybės mokinių (F-56 ir F-57 gr.) paroda. Paroda veiks iki lapkričio 8 d. Kviečiame apsilankyti. 

Fotografo specialybės „Peizažo fotografavimas“ modulis mokiniams buvo išskirtinis. Nuo 2018 m. gegužės 27 d. iki birželio 1 d. keturiolika F-56 grupės mokinių kartu su profesijos mokytojomis Jovita Ambrazaityte ir Jogaile Butrimaite gyveno ir dirbo mažoje Preilos gyvenvietėje, iš kurios mindami dviračiais aplankė didelę dalį Kuršių Nerijos. Antroji išvyka su F-57 grupe buvo organizuota 2019 m. gegužės 27-31 d., kurios metu didesnį dėmesį skyrė video technologijoms.

Aplankėme išskirtines Kuršių Nerijos vietas: Parnidžio kopą, Naglių gamtos rezervatą, Pilkąsias kopas, Vecekrūgo kalną ir daug kitų gamtos draustinio objektų. Fotografavome Preiloje, Pervalkoje, Juodkrantėje ir Nidoje.

Galime pasidžiaugti, kad po šios praktikos mokytoja ir 4 mokinių grupė dalyvavo tarptautiniame 2018 metų „Cedefop Photo Awards“ konkurse, kuriame papasakojo savo profesinio mokymosi istoriją ir ją iliustravo fotomontažais. Laimėjo III-ją vietą. Dalyvavo tarptautiniame Salonikų filmų festivalyje ir Salonikų kino muziejuje atidarė parodą.

Dėkojame VF-55 ir TF-2 grupės mokinėms už pagalbą eksponuojant parodą ir įamžintas akimirkas.

Parengė profesijos mokytoja metodininkė Jogailė Butrimaitė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema