Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

2014 m. sausio 13 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras kartu su visa Lietuva prisijungė prie kasmetinės, jau tradicija tapusios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Prieš 23 metus visai Lietuvai pakilus į kovą už savo laisvę, už gyvenimą nepriklausomoje šalyje, sovietai ėmėsi agresijos. Skaudūs istorijos momentai, įvykę Lietuvoje 1991 m. sausio 13-ąją, buvo prisiminti centre, pagerbtos tų įvykių aukos.

Gimnazijos skyriaus vedėja Rita Matulevičienė kartu su istorijos mokytoju Kostu Rekašiu priminė mokiniams apie sausio 13-ąją ir paruošė stendą centro fojė.

Pirmosios pamokos metu gimnazijos skyriaus mokytojai (lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Roberta Trapenskaitė bei Giedrė Trembo, istorijos mokytojas Kostas Rekašius, geografijos mokytoja Sabina Pranculienė) suorganizavo integruotą pamoką „Atmintis gyva, nes liudija“.

Visi mokiniai ypač įdėmiai žiūrėjo filmus apie tragiškus įvykius Vilniuje 1991 m., kurie vyko prie Parlamento ir televizijos bokšto. Taip pat klausėsi pasakojimų apie žuvusiuosius tą lemtingą naktį.

Centro bendruomenė žvakelių liepsnele, tyla, rimtimi ir susikaupimu pagerbė žuvusiųjų atminimą.

Mokinių tarybos koordinatorė Gitana Baranskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema